Öznur Açıkalın ile
REİKİ 1. SEVİYE PROGRAMI VE UYUMLAMASI 

Her varlık evrensel yaşam gücü ile varlığını sürdürür. Bu yaşam enerjisi bedene çakralar yoluyla akar. Beden içerisinde bu enerjinin akış yollarına meridyenler ve nadiler, bedenin çevresindeki enerji alanına da aura denir. Yaşam enerjisi hücrelere ve organlara sürekli akarak onları tazeler ve çalışmaya devam etmelerini sağlar. Bu enerjinin akışı engellenirse bedende bazı aksaklılar ortaya çıkar. Yaşam enerjisi duygu ve düşüncelerimize göre yönlenir. Negatif düşünce ve duygular bu enerjinin akışında bozukluk meydana getirir. Bu bozukluklar ilk önce enerji bedenin katmanlarında ve sonra da fiziksel bedende ortaya çıkar.

Reiki kişiye akarken hem enerji bedendeki, hem de fiziksel bedendeki dengesizlikleri dağıtarak o bölgedeki frekansı yükseltir. Düşük frekanslı enerjinin parçalanarak dağılmasını sağlar. Sonuç olarak yaşam gücünün akışını onarıp, sağlıklı ve doğal olarak akmasını gerçekleştirir.

Reiki 3 Programı: 2 Şubat 2020, Pazar / 12:00 - 18:30
Reiki 2-3 Pratik Atölyesi: 23 Şubat 2020, Pazar / 12:00 - 18:30

 

Sena Demirağ ile ANAHATA - KALP ÇAKRASI MEDİTASYONU

Kalp çakrasının açılması ve şifalanmasına yönelik Anahata Meditasyonu, kalbe odaklanan özgün ve interaktif bir meditasyon çalışmasıdır. Bir çember etrafında toplanan katılımcılar, grubun enerjisi ve özel olarak seçilen müziğin yardımıyla farkındalığı kalp bölgesine odaklayarak bu noktadan akan enerjinin büyülü gücünü deneyimleme şansı yakalar. Kalbimizi sevgiyi kabul ve paylaşıma açtığımız bu özel çalışma herkese açıktır.

14 Şubat 2020, Cuma / 19:30 - 20:30

 

Deniz Aksoylu ile MASAL ANLATICILIĞI EĞİTİMİ

Masallar sayesinde; • Kendini keşfetme ve kendini tanıma becerisini • Değerlerin kavranma becerisini • Güçlü soru sorma becerisini • Hayal kurma becerisini • Yaratıcılık gelişimini • Sözel beceri gelişimini • Duygularını, hislerini tanımlama ve ifade etme becerisini, • Negatif duygu hallerinden pozitif duygu hallerine geçişi, • Empati kurma becerisini • Olumsuzu olumluya çevirme bakış açısı kazanabilmesini • Problem çözme becerisini • Biz ve takım ruhu gelişimlerini çocuklarımıza verebiliriz.

Okul öncesi öğretmenler, ebeveynler, masal anlatmaya ilgi duyan herkese açıktır.

15 -  16 Şubat 2020, Cumartesi - Pazar / 13:00 - 18:00

 

Meltem Arıcan ile AYURVEDİK MARMA TERAPİ

Marma Terapi’nin ana amacı vücutta prana (yaşam enerjisi) akışını sağlamaktır. İnsan vücudunda binlercesi bulunan marma noktaları vücudumuzun enerji kanalları üzerindeki elektrik düğmeleri gibidir ve açıldıklarında daha fazla enerji akmasını sağlayarak stres, yaralanma, ameliyat, toksinler gibi nedenlerle oluşan tıkanıkları açarlar.

Marma Terapi, kaslar, eklemler ve organlardaki enerji akışını dengeler, vücut ve zihindeki enerji blokajlarını çözer, bunun sonucunda dengeye gelen enerji akışı da genel sağlık durumumuzu olumlu yönde destekler. Terapi sonrasında derin bir rahatlama ve dinlenme hali deneyimlenir.

Bireysel Seanslar için arayınız!

YOGA SINIFLARI

Her yaş ve beden tipine uygun, temel seviye yoga derslerimize bekliyoruz!.

- Zor durumlar karşısında iç huzurunu korumak,
- Sıkışık ve meşgul bir gün içinde odaklı ve dengeli kalmak,
- Stresli anlarda soğukkanlılığı korumak,
- Bağışıklık sisteminin güçlenmesi,
- Endokrin bezlerinin işlevinin artması,
- Kronik ağrılar, endişe ve panik, gastro-intestinal problemler (karın ve bağırsaklardaki işlev bozuklukları) , uyku düzensizlikleri, yorgunluk, yüksek tansiyon, baş ağrıları ve depresyon gibi pek çok hastalığın önlenmesi ve iyileşmesi,
- Enerjik, sağlıklı, dengeli, hafif hissetmek,
- Esnekliğin artması, kasların kemiklerin ve eklemlerin güçlenmesi,
- Daha sağlıklı bir beden ve vücut duruşunun düzelmesi için gelin beraber yoga yapalım!