Ceyda Yedikardeş ile AİLE DİZİMİ

Ailemizden miras aldığımız etkiler sadece fiziksel değildir. Ruhsal ve zihinsel yapımız ve potansiyelimiz de bu genlerle şekillenir. Aile yaşayan organik bir bütündür. Hayatta olmasalar bile tüm gelmiş geçmiş bireyleri “Aile” olarak adlandırdığımız bu enerji alanının değişmez bir parçasıdırlar. Aile Sergisi çalışmasında kişi, var olanı tanımayı ve başka birisi olma arzusunu terketmeyi, ebeveynini olduğu gibi kabul etmeyi ve sevmeyi öğrenir; bu da iç güç ve huzur bulmanın en kısa yoludur.

10 Mayıs 2019, Cuma / 18.00 

 

Aslı Kocaeli ile SOSYAL MEDYADA SESİNİ BULMAK

Sosyal medyada içerikler birbirine benziyor. Bir marka veya hesap için aynı şeyleri söyleyip duyulmak, rakiplerinden ayrışmak çok zor. Oysa her markanın veya hesabın özünde, onu farklı kılacak bir ses var. Atölyenin amacı da katılımcılara, kendilerine özgü olan o biricik sesi bulmaları için yol haritası çizmek. İyi içerik yaratmanın ve sosyal medyada duruşu olan bir hesap olmanın yöntemlerini göstermek.

11 Mayıs 2019, Cumartesi / 10.30 - 15:30

 

Öznur Açıkalın ile
REİKİ 1. ve 2. SEVİYE PROGRAMLARI VE UYUMLAMALARI 

Her varlık evrensel yaşam gücü ile varlığını sürdürür. Bu yaşam enerjisi bedene çakralar yoluyla akar. Beden içerisinde bu enerjinin akış yollarına meridyenler ve nadiler, bedenin çevresindeki enerji alanına da aura denir. Yaşam enerjisi hücrelere ve organlara sürekli akarak onları tazeler ve çalışmaya devam etmelerini sağlar. Bu enerjinin akışı engellenirse bedende bazı aksaklılar ortaya çıkar. Yaşam enerjisi duygu ve düşüncelerimize göre yönlenir. Negatif düşünce ve duygular bu enerjinin akışında bozukluk meydana getirir. Bu bozukluklar ilk önce enerji bedenin katmanlarında ve sonra da fiziksel bedende ortaya çıkar.
Reiki kişiye akarken hem enerji bedendeki, hem de fiziksel bedendeki dengesizlikleri dağıtarak o bölgedeki frekansı yükseltir. Düşük frekanslı enerjinin parçalanarak dağılmasını sağlar. Sonuç olarak yaşam gücünün akışını onarıp, sağlıklı ve doğal olarak akmasını gerçekleştirir.

Reiki 2 Programı: 16 Mayıs 2019, Perşembe / 11:00 - 17:00
Reiki 1 Programı: 17 Mayıs 2019, Cuma / 12:00 - 18:00
Reiki 1 Programı: 18 Mayıs 2019, Cumartesi / 12:00 - 18:00

 

Meltem Arıcan ile NEFES ALMA SANATI

Nefes Alma Sanatı Kursu, dünyada 150’den fazla ülkede sunulan ve hayatın tüm potansiyelini geliştirmeye yönelik tasarlanmış pratik bir deneyim ve bilgi programıdır. Kursun merkezinde benzersiz bir nefes tekniği olan Sudarshan Kriya bulunmaktadır. Bu teknik, sistemimizi stresten arındırıp enerji ile doldurur. Katılımcılar bu programı uygulayarak yaratıcılıkta artış, zihinde duruluk, enerji seviyesinde artış, sosyal ilişkilerde gelişme, stres altında çalışabilme yetisi ve mutluluk hislerinde artış gözlemlerler.

24-26 Mayıs 2019 (3 gün / toplam 9 saat) 
24 Mayıs Cuma           19:00-22:00
25 Mayıs Cumartesi    11:00-14:00
26 Mayıs Pazar           11:00-14:00

 

 

YOGA SINIFLARI

Özel tanışma paketimizle derslerimiz devam ediyor. 6 kişilik sınıflarda yoga derslerinde buluşuyoruz.

Detaylı bilgi ve programa web sitemizden (www.satvastudio.com), Instagram hesabımızdan (@satvastudio) ve 0532 443 4349 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

TERAPİLER

Ayurvedik Marma Terapi: Marma Terapi’nin ana amacı vücutta prana (yaşam enerjisi) akışını sağlamaktır. İnsan vücudunda binlercesi bulunan marma noktaları vücudumuzun enerji kanalları üzerindeki elektrik düğmeleri gibidir ve açıldıklarında daha fazla enerji akmasını sağlayarak stres, yaralanma, ameliyat, toksinler gibi nedenlerle oluşan tıkanıkları açarlar. Marma Terapi, kaslar, eklemler ve organlardaki enerji akışını dengeler, vücut ve zihindeki enerji blokajlarını çözer, bunun sonucunda dengeye gelen enerji akışı da genel sağlık durumumuzu olumlu yönde destekler.

Access BarsAccess, insanlarda daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlar setidir. Baş üzerinde yer alan 32 noktayla yapılan çalışma beyninizdeki kutupluluğun elektrik yükünü ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bu işlem de, otomatik pilottan işlev yaptığınız alanları, alıp kabul etmek yerine reddetmeyi seçtiğiniz anları ortaya çıkarıp onarmaya başlar.

Access Consciousness Enerjetik Yüz GermeTM, yaşlanmanın belirtilerini tersine çevirebilen, yüzde ve bütün beden boyunca benzer etkileri yaratabilen, harika bir prosestir. Eğer tekrarlanarak yapılırsa, kalıcı olduğu görülür.